wojtyra

Idź do spisu treści

Menu główne

Co nas wyróżnia

Minęło 25 lat jak rozpoczęliśmy działalność w branży pieczątkarskiej. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie zarówno zgłębiając tajniki technologii polimerowej i flash, jak i grafiki wykorzystywanej w projektowaniu pieczątek. Tworzyliśmy pieczątki od najmniejszych po największe, od najprostszych wykonanych jedną czcionką, po bardzo skomplikowane ze znakami graficznymi, logami, herbami,faksymilami itp. Jesteśmy firmą najdłużej działającą na naszym terenie.
W przeciwieństwie do konkurencji, projektowaniem i wykonawstwem zajmuje się jedna osoba, wciąż ta sama. To gwarantuje najwyższą jakość oferowanych pieczątek, zarówno pod względem technicznym, jak i graficznym.
Wiemy jak powinna wyglądać Wasza pieczątka w zależności od jej przeznaczenia i wykonamy ją właściwie. Jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły i potrafimy wykonać pieczątki według Waszych sugestii lub konkretnych projektów.
Pieczątki wykonane u nas przyciągają oko swoim wyglądem, patrząc na dokument wzrok odruchowo zatrzymuje się na ciekawej pieczątce, a to powoduje, że potencjalny klient zapamiętuje Waszą firmę, dobrze mu się ona kojarzy.
Poniżej kilka przykladowych różnic jak wygląda pieczątka wykonana w przypadkowym punkcie, drukarni, firmie reklamowej czy zamówiona przez internet, a jak wygląda zaprojektowana i wykonana przez naszą firmę.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego