wojtyra

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas
Andrzej Wojtyra
   właścicielWitam.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1991 roku.

Zaczynaliśmy od produkcji pieczątek metodą tradycyjną (kauczuk). Od 1992 roku wdrożyliśmy jako pierwsi

w regionie technologię polimerową i do dzisiaj ją stosujemy.

Od 2004 roku wytwarzamy również pieczątki w technologii "flash".

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości i strony graficznej wykonywanych pieczątek. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie dużej rzeszy klientów, zarówno instytucji, urzędów, dużych firm jak i drobnych podmiotów i osób prywatnych.
Możemy poszczycić się największym doświadczeniem w regionie jeżeli chodzi o wytwarzanie pieczątek metodą polimerową, co pozwala nam sprostać wszelkim wymaganiom klientów.
Oferujemy bardzo duże możliwości graficzne (ex librisy, faksymile, loga, znaki graficzne, pieczątki obcojęzyczne itp.) jak i olbrzymi wybór opraw, począwszy od zwykłych uchwytów, a skończywszy na automatach czołowych producentów i oprawach do pieczątek w technologii "flash".

U nas szczegóły dotyczące pieczątki uzgadniasz bezpośrednio z wykonawcą,
a nie z "panienką z okienka",
jak w większości punktów, która tylko przyjmuje zamówienia, a o szczegółach nie ma pojęcia, bo wykonanie zleca innej firmie.

U nas zawsze uzyskasz poradę co do treści pieczątki, wielkości, wyglądu itp., bo pieczątki są naszą wiodącą działalnością. Jako jedna z nielicznych firm prowadzimy archiwizację wykonanych pieczątek, co pozwala nam

w razie potrzeby odtworzyć pieczątkę zniszczoną, zagubioną bądź uszkodzoną, identycznie jak pierwowzór.

Przez 2
5 lat działalności, wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, rozszerzaliśmy naszą ofertę o wiele usług, takich jak: druk wizytówek, laminowanie, bindowanie, przygotowanie graficzne i powielanie ulotek i ofert, ksero czarno-białe.
W tym celu dysponujemy szeroką bazą urządzeń, pozwalającą sprostać wymaganiom klientów.


Oprawiamy również prace: magisterskie, licencjackie, inżynierskie, dyplomowe i inne. Oprawiamy metodą "kanałową" do 300 kartek w oprawy twarde i miękkie. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną jak i rozmiarową okładek. Jeżeli trzeba, to również drukujemy prace dostarczone na CD, pendriwe lub karcie pamięci.


Nie korzystamy z podwykonawców.

Nasza oferta to także handel artykułami potrzebnymi w prowadzeniu działalności gospodarczej. Uruchamiając działalność, możesz więc kompleksowo: zamówić pieczątkę, wizytówki, zakupić niezbędne druki akcydensowe (faktury, przelewy,
książki itp.) tabliczki informacyjne do wyposażenia sklepu czy biura, wyposażyć biuro w niezbędne art. biurowe (segregatory, papier, art. piśmienne itp.).

Jesteśmy dystrybutorem produktów biurowych marki Tetis.

Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, aby sprostać Państwa potrzebom.

Zapraszam do współpracy.
Andrzej Wojtyra

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego