wojtyra

Idź do spisu treści

Menu główne

Pieczątki FLASH

Pieczątki produkowane w technologii FLASH, lub inaczej mówiąc błyskowej, wytwarzamy od 2004 roku. Technologię tę oferujemy głównie jako uzupełnienie oferty pieczątek polimerowych.
Zaletą tej technologii jest możliwość szybkiego wykonania pieczątki, aczkolwiek nie wygląda to tak, jak w reklamach niektórych firm, czyli w 5 minut. Samo wykonanie w zależności od grafiki trwa kilkanaście minut, jednak nasączanie tuszem płytki tekstowej to jeszcze ok. 30 minut. W sumie trzeba brać pod uwagę realny czas wykonania ok. 40 minut.


OPRAWY KIESZONKOWE

Pieczątki FLASH najczęściej oprawiamy w oprawy kieszonkowe firmy WAGRAF. Są małe, poręczne, zajmują mało miejsca w kieszeni, teczce czy torebce. Doskonale sprawdzają się jako pieczątki przenośne, które musimy mieć przy sobie w czasie codziennych czynności. Oprawy te występują w trzech najczęściej używanych rozmiarach, pozwalających wykonać pieczątki nagłówkowe i podpisowe.

AUTOMATY WAGRAF

Drugim typem opraw używanym do pieczątek FLASH są automaty firmy WAGRAF. Automaty wyglądem przypominają tradycyjne automaty pieczątkarskie, jedynie przy odbijaniu ich skok jest znacznie krótszy, jako że nie następuje tam obrót płytki tekstowej, a jedynie jej dociśnięcie do papieru. Automaty podobnie jak oprawy kieszonkowe występują w trzech najpopularniejszych rozmiarach i pozwalają na wykonanie typowych pieczątek nagłówkowych i podpisowych.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego